Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Nuoširdžiai dėkoju už skubią pagalbą prieš laikant vairavimo egzaminą. Pirmiausia už tai, kad sutikote padėti ir už papildomas, teisingas vairavimo žinias, kurių dėka egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ypač instruktoriui Mindaugui. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą čia dirba kompetentingi darbuotojai - savo srities specialistai. Malonus ir šiltas bendravimas. Sėkmės ir kantrybės visiems darbuotojams! :)

Rolandas, 2021-03-30 19:13

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau papildomus pravažiavimus į šią mokyklą. Ačiū instruktoriams, kad visus pravažiavimus važinėdavau su šypsena bei per tiek mažai laiko išmokė tiek daug. Rekomenduoju pasirinkti tinkamą vairavimo mokyklą, o Alberto mokyklą yra viena iš jų!

Greta, 2020-11-02 11:03

Rekomenduoju Alberto vairavimo mokyklą visiems norintiems įstoti į vairuotojų gretas! Pamiršite kas yra susikaustymas ir baimė vairuojant. Dėkoju šiai mokyklai ir negaliu atsidžiaugti vairuotojo pažymėjimu :)

Aistė, 2020-07-30 10:37

Siandien dariau pravaziavima 11.50, o dabar neseniai islaikiau regitra. Labai malonus instruktorius viska labai gerai isaiskino.

Deividas, 2019-09-05 15:52

Puiki mokykla, puikūs instruktoriai. Ačiū Albertui ir Mindaugui už puikų paruošimą!!

Rokas, 2019-08-13 16:30

Džiaugiuosi, jog padariau tinkama sprendimą ir pasirinkau Alberto VM. Visų pirmą, noriu padėkoti sekretorei, kuri visada greitai rasdavo patogų pravažiavimo laiką ir maloniai bendraudavo. Taip pat labai dėkoju patiems šauniausiems instruktoriams - Mindaugui ir Albertui, kurie kokybiškai išmokė ir paruošė naująjį vairuotoją saugiai ir užtikrintai išriedėti į kelią:) Tikri profesionalai, ramūs, kantrūs, niekada nesikeikdavo ir nešaukdavo, kaip girdėta iš kitų vairavimo mokyklų. Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Dar kartą labai dėkoju ir visiems rekomenduoju šią puikią vairavimo mokyklą.

Mantas, 2019-06-13 23:44

Džiaugiuosi, jog pasirinkau Alberto vairavimo mokyklą, nes čia dirba patys profesionaliausi instruktoriai ir administracija. Atėjau čia vedina nuojautos ir atsiliepimų internete ir tikrai nesuklydau! Didelis ačiū Mindaugui, Donatui ir ,žinoma, Albertui už profesionalias pastabas, geranorišką bendravimą ir pagalbą įvairiose situacijoje! Tik Jūsų dėka įgavau drąsos, pasitikėjimo savimi ir šiandien džiaugiuosi išlaikiusi praktinį egzaminą regitroje. Rekomenduoju visiems rinktis šią mokyklą ir jau iš pirmo karto išlaikyti vairavimo egzaminą! Didelis AČIŪ.

Rolanda, 2019-04-24 10:11

Labai džiaugiuosi, kad išmokti vairuoti pasirinkau Jūsų mokyklą. Noriu padėkoti puikiai administratorei Aidai už malonų bendravimą ir lankstaus važiavimų grafiko sudarymą.  Susidūriau su puikia instruktorių komanda - visi savo srities profesionalai. Didžiulė padėka Albertui ir Mindaugui už palaikymą, pamokas be streso ir su gera nuotaika ir ypatinga padėka Donatui už kantrybę ir už tai, kad visada skatino nepasiduoti ir daug padėjo siekdamas pagerinti mažiau įsisavintus įgūdžius. Linkiu ir toliau likti tokiais šauniais, bei visiems rekomenduoju pasirinkti šią mokyklą.

Gitana, 2019-01-28 21:26

Ačiū visam kolektyvui už profesonaliai ir smagiai pravestas vairavimo ir teorijos pamokas, rekomenduoju šią mokykla visiem, jos dėka išlaikiau visus regitros egzaminus iš pirmo karto. Noriu palinkėti visam kolektyvui sekmės darbe ir toliau taip profesonaliai mokyti būsimus vairuotojus.

Dovydas, 2018-12-30 10:43

Rekomenduoju šią variravimo mokyklą! Kompetentingi darbuotojai - savo srities specialistai (Albertas, Donatas, Mindaugas). Malonus ir šiltas bendravimas (ačiū Aidai! :) Teko važiuoti su visais instruktoriais - iš kiekvieno buvo, ko pasimokyti. Merginos, jei bijote ir abejote, kad nepavyks - rekomenduoju Alberto vairavimo mokyklą! :) Sėkmės ir kantrybės visiems darbuotojams! :)

Egidija, 2018-10-10 10:47

Palikite komentarą

* būtini laukai