Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Labai džiaugiuosi, kad išmokti vairuoti pasirinkau Jūsų mokyklą. Noriu padėkoti puikiai administratorei Aidai už malonų bendravimą ir lankstaus važiavimų grafiko sudarymą.  Susidūriau su puikia instruktorių komanda - visi savo srities profesionalai. Didžiulė padėka Albertui ir Mindaugui už palaikymą, pamokas be streso ir su gera nuotaika ir ypatinga padėka Donatui už kantrybę ir už tai, kad visada skatino nepasiduoti ir daug padėjo siekdamas pagerinti mažiau įsisavintus įgūdžius. Linkiu ir toliau likti tokiais šauniais, bei visiems rekomenduoju pasirinkti šią mokyklą.

Gitana, 2019-01-28 21:26

Ačiū visam kolektyvui už profesonaliai ir smagiai pravestas vairavimo ir teorijos pamokas, rekomenduoju šią mokykla visiem, jos dėka išlaikiau visus regitros egzaminus iš pirmo karto. Noriu palinkėti visam kolektyvui sekmės darbe ir toliau taip profesonaliai mokyti būsimus vairuotojus.

Dovydas, 2018-12-30 10:43

Rekomenduoju šią variravimo mokyklą! Kompetentingi darbuotojai - savo srities specialistai (Albertas, Donatas, Mindaugas). Malonus ir šiltas bendravimas (ačiū Aidai! :) Teko važiuoti su visais instruktoriais - iš kiekvieno buvo, ko pasimokyti. Merginos, jei bijote ir abejote, kad nepavyks - rekomenduoju Alberto vairavimo mokyklą! :) Sėkmės ir kantrybės visiems darbuotojams! :)

Egidija, 2018-10-10 10:47

Rinkausi šią mokyklą, nes buvo arčiausiai namų (tuo metu, tai buvo pagrindinis kriterijus). Ir Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu! Į šią mokyklą verta važiuoti net ir iš kito miesto, nes dirba tikri savo srities profesionalai. Mokytojai ir visas personalas su geležine kantrybe, be galo draugiški, atsidavę mokiniams o ypač savo darbui. Kai pati savimi praradau pasitikėjimą, jie nepaleido, o padrąsino, kai labiausiai to reikėjo. Visos pamokos be streso ir įtampos. Tikriausiai nėra tokio mokinio, kurio negalėtų išmokyti vairuoti :) Visai Alberto vairavimo mokyklos komandai noriu padėkoti ne tik už pamokas, konsultacijas, kantrybę, bet svarbiausia už gerą nuotaiką ir emocijas, nes Jūsų dėka vairavimas pasirodo nėra joks “BAUBAS”. AČIŪ Jums!

Viktorija, 2018-09-24 14:07

Puiki mokykla, nors ir kaip sunku man buvo, bet išmokė mane saugiai ir dėmesingai vairuoti kelyje, REGITROS egzaminus islaikiau is pirmo karto, tai dabar džiaugiuosi ir ramiai galėsiu važinėti po gatves, didelis AČIŪ!!!

Mantas, 2018-08-31 10:11

Dėkoju šiai vairavimo mokyklai, kuri puikiai sugebėjo man perteikti tiek teorines, tiek praktines žinias. Šios mokyklos instruktorių dėka nejaučiau jokio streso besimokydamas vairuoti, be to, Regitros egzaminą išlaikiau net iš pirmo karto. Ačiū labai visai mokyklos komandai už malonų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą. Jaučiuosi labai patenkintas pasirinkęs būtent šią mokyklą ir siūlau kitiems, nes tikrai nesigailėsite. ;)

Mindaugas, 2018-08-16 20:03

Labai džiaugiuosi kad pasirinkau Alberto vairavimo mokyklą. Super pamokos, aiškios, konkrečios. Instruktoriai Super. Labai didelis ačiū Albertui, Mindaugui. Jūs nuostabūs. O rezultatas Jūsų dėka regitra iš pirmo karto. Ačiū Aidai už patarimus ir sudėliotas laikus. Norintiems išmokti vairuoti rekomenduoju.

Jurgita, 2018-08-11 22:47

Puiki mokykla, nors ir kaip sunku man buvo, bet Albertas(puikus instruktorius) išmokė mane saugiai ir dėmesingai vairuoti kelyje, REGITROS egzaminus islaikiau is pirmo karto, tai dabar džiaugiuosi ir ramiai galiu važinėti po gatves, didelis AČIŪ!!!❤️

Lukas, 2018-08-03 00:36

Puiki mokykla ir visa komanda, profesionalūs instruktoriai, išlaikiau iš pirmo karto, nors atsižvelgiant į tai kad pirmą pamoką sunkiai skyriau pedalus jau nekalbant apie daugiau – didelis pasiekimas. Rekomenduoju. Ačiū ;)

Sonata, 2018-07-12 10:48

Esu labai dėkinga Alberto mokyklai už tai, kad mane puikiai paruošė vairuoti! Albertas – nuostabus mokytojas, jis kantrus, be galo dėmesingas, profesionalus, orientuotas į tai, kad besimokantis vairuotojas realiai išmoktų valdyti automobilį. Labai puikus pašnekovas! Pamokos visą laiką buvo linksmos, be įtampos, bet itin intensyvios ir produktyvios. Aš buvau paruošta ne tik Regitros egzaminui, bet ir saugiam, užtikrintam vairavimui kelyje. Taip pat esu labai dėkinga Aidai, kuri visada padėjo sudėlioti vairavimus man patogiu laiku, labai maloniai ir rūpestingai bendravo visą mokymosi periodą. Atsakingai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą tiems, kurie nori ne tik išlaikyti egzaminą Regitroje, bet ir išmokti saugiai vairuoti!

Lina Morkūnaitė, 2018-07-11 18:47

Palikite komentarą

* būtini laukai